Въпреки това, испанският бос ще се надява на много по-добро представяне,

...

Арсенал претърпя тежка загуба с 4-0 срещу КПР в приятелски мач при закрити врати... със звездите на първия отбор Томас Партей и Такехиро Томиясу в игра преди сблъсъка за титлата срещу Ман Сити

Въпреки това, испанският бос ще се надява на доста по-добро показване, откакто видя по какъв начин неговата страна губи тежко от противника от Чемпиъншип.

Звездите на първия тим Томас Партей и Такехиро Томиясу започнаха мача, като японският национал си завоюва нов контракт по-рано тази седмица с помощта на положителната си форма.

Отборът на Микел Артета претърпя тежка загуба от тима на Чемпиъншип QPR в четвъртък

Такехиро Томиясу получи минути от началото, до момента в който продължаваше възобновяване от травма

Майкъл Фрей вкара два пъти за QPR - от двете страни на полувремето - при тежката загуба с 4-0